Испрати ни порака

Контакт

ЈП Улици и Патишта

Адреса:
ул.Коле Неделковски бр.38 Скопје 1000
E-пошта: Оваа e-mail адреса е заштитена од spam bots, треба да ви е вклучен JavaScript за да ја видите.
телефон: (02) 3 162-317